1 вересня Ліплявський навчально-виховний комплекс відзначив найурочистіше шкільне свято – День Знань та День народження рідної школи.

На святкування ювілею запросили випускників навчального закладу, вчителів та директорів.

Усі гості мали можливість дізнатись про багаторічну історію закладу, познайомитися з колективом, який протягом багатьох років створював необхідні умови для навчання та виховання кожної дитини.

Присутні згадали директорів, які працювали у закладі з 1978-го року, привітали ветеранів, які протягом десятиліть плідно працювали у школі та виховали не одне покоління талановитої молоді.

Урочиста зустріч стала для присутніх мандрівкою у найпрекрасніший  час у житті людини. Кожен в душі почувався дівчатами й хлопцями, якими були багато років тому, коли бігали шкільними коридорами, жартували, сміялись.

Звучали цього дня задушевні, теплі, щирі слова. З ювілеєм школи прийшли привітати колишні працівники навчального закладу та представники влади. Зокрема, на свято завітали: голова Канівської державної адміністрації Д.М.Шелест, заступник голови Канівської державної адміністрації Т.П.Жівотова,  начальник відділу освіти, молоді та спорту Канівської державної адміністрації А.М.Бабенко, голова Ліплявської ОТГ С.В.Геращенко, представник Дніпровської філії „ Урожай”, фахівець з питань оренди землі і майна Н.М.Хворостина, директор фермерського господарства „ Едельвейс” І.М.Слюсар, колишній директор Ліплявської середньої школи В.М.Дорошенко, за часів роботи якого була побудована школа.

Як здавна заведено, гості завітали з подарунками. Від відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації та Ліплявської ОТГ було подаровано електропилку та холодильник для шкільної їдальні. Учням 1 класу для роботи в умовах нової української школи представником Дніпровської філії „Урожай” - фахівцем з питань оренди землі і майна Н.М.Хворостиною від Дніпровської філії „Урожай” було подаровано  телевізор з USB-порталом. Учням та вчителям для роботи за новими освітніми вимогами головою Ліплявської ОТГ С.В.Геращенком був подарований телевізор з USB-порталом.

Кажуть, що 40 - для історії невеликий час. Це можна сказати й про школу, яка в своє 40-річчя розквітла, змінила зовнішній та й внутрішній вигляд.

За 40 років свого існування школі є чим пишатись. Багато учнів вийшли в самостійне життя з її шкільного порогу. Понад 200 учнів нагороджено золотими і срібними медалями. Близько 70 відсотків випускників здобули і продовжують здобувати освіту у вищих навчальних закладах України.

На цьому історія школи не закінчується, її продовжують нинішні школярі – розумні, дотепні, талановиті. Вони гідно понесуть у майбутнє традиції навчального закладу, передані їм тими хто стояв біля витоків школи.