Канівський район, Черкаська область

День Збройних сил України

6 грудня 2018 року в Ліплявському навчально-виховному комплексі проведено ряд заходів приурочених Дню Збройних сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього.

В рамках патріотичного виховання учнів було проведено засідання круглого столу «Загальний військовий обов’язок», на який завітали учасники АТО з Ліплявської ОТГ. Учні 9-11 класів брали участь у спортивних змаганнях «Нумо, хлопці!». Майбутні захисники мали можливість показати вміння зі стройової та вогневої підготовки, перетягування канату, а також продемонстрували справжні чоловічі якості – спритність, витривалість, силу та наполегливість.

Хлопці довели, що вони справжні чоловіки – майбутні захисники Вітчизни.

Для учнів 1-5 класів у Ліплявському НВК проведено акції «Малюнок на фронт» та «Лист солдату».

Всі учасники  проведених заходів  зрозуміли основне –  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.