В сучасних реаліях за умов ізоляції все більше людей задумується про те щоб  опанувати свою першу професію  чи знову піти здобувати нову. Звісна річ, окрім бажання головною перепоною на шляху навчання  є брак коштів. Тому хочемо звернути вашу увагу що під час карантину мешканці Черкаської області мають змогу отримати грант на навчання.

Увага! Пропонуємо вашій увазі добірку актуальних грантів. Це чудова можливість не втрачати дарма час!

Детальніше про конкурси:

1) Для здобувачів вищої освіти діє вже VІ конкурc, який організовує компанія CyberShark - ініціатори такого соціального проєкту в Україні. Призовий фонд VІ конкурсу складає 63 000 грн.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

1. «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу". Подати заявку за посиланням - https://proflowers.ua/page/scholarship.
2. "Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів". Подати заявку за посиланням - 
https://posylka.net/uk/scholarship.

3. "Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку". Подати заявку за посиланням - https://avtoboom.com.ua/scholarship/.


2) Для здобувачів фахової перед вищої освіти діє окремий IV конкурс в рамках проєкту. Призовий фонд - 28 000 грн.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

1. “Фінансова грамотність як складова успішного життя“ https://turbozaim.com.ua/college/
2. “Як захистити себе від фінансових шахраїв в онлайні” https://finansovich.com.ua/grant-2020/

Студенту необхідно написати аналітичну статтю від 1000 до 3000 слів на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Гранти освітяни можуть використати на: сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні", можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

3)  Конкурс “Вікіпедія для школи” 2020

Змагання проходитиме з одинадцяти предметів — англійська мова (переклад “добрих” та “вибраних” статей з англійської Вікіпедії),

всесвітня історія, географія, зарубіжна література, інформатика, історія України, математика, мистецтво, українська література, українська

мова і фізика. У межах конкурсу можна створювати та поліпшувати пропоновані організаторами статті, або статті на інші теми.

Адресат – будь-які педагоги – тобто люди, які наразі працюють чи мають досвід роботи в закладі освіти та/або педагогічну освіту.

Дедлайн – 20 грудня 2020 р.

Організатор – Громадська організація “Вікімедіа Україна”.

Деталі за посиланням – https://bit.ly/35p8cBI

 

4) Конкурс стипендій на освіту від Preply.com

Оголошується конкурс есcе Education of the Future з призовим фондом 3500 дол. США. За умовами конкурсу цей виграш має бути витрачений на освіту. Есcе має розкривати тему в 300 словах.

Адресат – учні гімназій, ліцеїв, коледжів, студенти вищих навчальних закладів та аспіранти від 16 до 35 років.

Організатор – інтернет-платформа Preply.com.

Деталі за посиланням – https://qps.ru/Gk4Jn

 

5) Стипендії Коледжу Європи: післядипломна освіта

Це можливість для випускників українських університетів продовжити освіту в провідному інституті європеїстики, де навчаються майбутні дипломати, міністри та чиновники європейських урядів.

Адресат – випускники українських університетів, що мають дипломи магістра права, економіки, міжнародних відносин, політології або інших суміжних дисциплін.

Дедлайн – 15 січня 2021 р.

Деталі за посиланням – https://bit.ly/2KUSd7S