Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Головний спеціаліст відділу доходів, бухгалтерського обліку та звітності

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища відповідного ступеня і відповідна професійна підготовка, без вимоги до стажу роботи,володіння державною мовою в обсягах визначених статтею 11 Закону України « Про засади державної мовної політики», володіння навичками роботи з комп’ютером, знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Спеціаліст ІІ категорії відділу доходів, бухгалтерського обліку та звітності

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища відповідного ступеня і відповідна професійна підготовка, без вимоги до стажу роботи, володіння державною мовою в обсягах визначених статтею 11 Закону України « Про засади державної мовної політики», володіння навичками роботи з комп’ютером, знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Провідний спеціаліст відділу кадрового та юридичного забезпечення

До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу публікації оголошення на офіційному веб-сайті Ліплявської громади – в виконавчому комітеті Ліплявської сільської ради ОТГ за адресою вулиця Центральна, 2 село Ліпляве Канівського району Черкаської області. Про умови та оплату праці можна довідатися за телефоном 93-2-24.

Переможці конкуру будуть призначені на посади безстроково.

Документи  що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі.
  2. Заповнену особову картку ( форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
  3. Дві фотокартки розміром 4х6см.
  4. Документи про освіту.
  5. Копію паспорта.
  6. Копію військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов»язаних).
  7. Інформацію про подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».
  8. Копію трудової книжки.

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації ( характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо)

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.