28 січня 2021 року

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради

Черкаської області

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Головний спеціаліст відділу охорони здоров’я та соціального захисту

Вимоги до кандидатів

• наявність вищої освіти ступеня не нижче бакалавра;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на державній службі, в інших відповідних структурах на посадах не менше 3-х років або стаж в сфері соціального захисту населення не менше 1 року;
  • володіння основними навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;
  • вільне  володіння державною мовою в обсягах визначених статтею 11 Закону України «Про засади державної мовної політики»;
  • знання Конституції України», законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».
  • знання та практика застосування законодавчих, нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність у відповідній сфері.

Посадові обов»язки:

• організовує в межах компетенції роботу щодо надання населенню пільг з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв'язку, пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу, пільг на проїзд окремим категоріям громадян, інших пільг, передбачених законодавством України;
  • працює в  програмному комплексі «Соціальна громада»

Умови оплати праці:

• посадовий оклад складає 5100 грн, встановлюється доплата за ранг  та вислугу років.

Документи, що подаються на конкурс:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження  служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • інформацію про подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».
  • копію трудової книжки.
  • підтвердження рівня вільного володіння державною мовою.

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

До участі у конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу .

Переможця конкурсу буде призначено на посаду безстроково.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Ліплявської громади.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Конкурс буде проведено в приміщенні Виконавчого комітету Ліплявської сільської ради за адресою: 19020, Черкаська область, Канівський район, село Ліпляве,   вул. Центральна, 2.

За додатковою інформацією звертатися до інспектора відділу кадрового та юридичного забезпечення Харченко Людмили Володимирівни тел. (04736) 93-2-24, електронна адреса harchenkolv.otg@gmail.com.