Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури, охорони здоров’я  та соціального захисту населення

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища відповідного ступеня і відповідна професійна підготовка, без вимоги до стажу роботи,володіння державною мовою в обсягах визначених статтею 11Закону України « Про засади державної мовної політики», володіння навичками роботи з комп’ютером, знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

Спеціаліст ІІ категорії відділу доходів, бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу кадрового та юридичного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища відповідного ступеня і відповідна професійна підготовка, досвід роботи на посадах державної служби, або  служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій не менше одного року,  володіння державною мовою в обсягах визначених статтею 11 Закону України « Про засади державної мовної політики», володіння навичками роботи з комп’ютером, знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу публікації оголошення на офіційному веб-сайті Ліплявської громади – в виконавчому комітеті Ліплявської сільської ради ОТГ за адресою вулиця Центральна, 2 село Ліпляве Канівського району Черкаської області. Про умови та оплату праці можна довідатися за телефоном 93-2-24.

Конкурс буде проведено 27 грудня 2018 року о 10-00 годині ранку в приміщенні Ліплявської сільської ради об»єднаної територіальної громади .

Переможці конкуру будуть призначені на посади безстроково.

Документи  що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі.
  2. Заповнену особову картку ( форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
  3. Дві фотокартки розміром 4х6см.
  4. Документи про освіту.
  5. Копію паспорта.
  6. Копію військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов»язаних).
  7. Інформацію про подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».
  8. Копію трудової книжки.

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації ( характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо)

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.