Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про запобігання корупції»,  розпорядження сільського голови від 05 січня  2021 року №  2-К/тр    «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади начальника Служби у справах дітей» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Ліплявської сільської ради.

Умови конкурсу:

Начальник здійснює керівництво Службою у справах дітей, на яку покладено виконання завдань та функцій згідно Положення, затвердженого рішенням сесії  Ліплявської сільської ради від 12.11.2020 року № 49-3VII.

Умови оплати праці: Посадовий оклад відповідно до штатного розпису служби у справах дітей - 7300 грн., надбавка за вислугу років (за наявності відповідного стажу), надбавка за ранг.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду – безстроково.

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем  бакалавра або магістра;
  • стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3  років;
  • вільне володіння державною мовою (розмовна та письмова).

Професійні вимоги:

Компоненти вимоги до знання, але не виключно:

1. Конституції України;
  2. Сімейного кодексу України;
  3. Цивільного кодексу України;
  4. Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства»;
  5. Постанов Кабінету Міністрів України: «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», «Про затвердження Положення про прийомну сім'ю», Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».

Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

Вимоги до компетентностей:

• робота з великими обсягами інформації;
  • ініціативність та надання пропозицій, їх аргументація та презентація;
  • орієнтація на досягнення кінцевих результатів;
  • ефективна робота в команді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;
  • здатність приймати зміни та змінюватись;
  • особиста відповідальність;
  • системність і самостійність в роботі;
  • орієнтація на обслуговування;
  • вміння працювати в стресових ситуаціях.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати такі  документи:

•  заяву на участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

•  заповнену особову картку ( форма П-2ДС) з відповідними додатками або резюме;

•  копію документа, який посвідчує особу (паспорт громадянина України);

•  копії документів про  освіту;

•  дві фотокартки розміром 4x6 см.

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних)

Крім подання вищевказаних документів, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Термін та адреса прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, до 05.02.2020 р., з 09.00 до 16.00 в робочі дні за адресою: Ліплявська сільська рада, вул. Центральна,2 с. Ліпляве, Черкаської області, тел.: (04736) 93 2 24

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.