Фото без опису12 січня 2018 року в Ліплявській ОТГ відбулась нарада за участі представників центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району. Мова  йшла про надання послуг соціального захисту населення. Сергій Геращенко зауважив, що  це доволі складний процес, тому для вирішення даних питань є певний перехідний період.  Для надання якісних послуг по догляду за одинокими престарілими громадянами, громада, за рішенням депутатів сільської ради,  надаватиме субвенцію на утримання працівників закладів соціальної сфери.  У результаті конструктивного діалогу, учасники наради визначили шляхи спільної взаємодії усіх структур  у напрямку вирішення нагальних питань. У роботі наради взяла участь Головний державний інспектор праці Управління Держпраці в Черкаській області Корякіна Л.І., яка надала консультативну допомогу з питань охорони праці відповідальним працівникам сільської ради.