Коли Ісусові виповнилось тридцять років і прийшов йому час, вийти до людей, прийшов він на річку Йордан до Іоанна Хрестителя, щоб охреститися. Ісус охрестився і вийшов з води. У цю мить небо розкрилось і явився Дух Божий, що спускався з небес, як голуб, і зійшов на Ісуса. З цього часу Ісус Христос почав своє служіння людям.
У день Богоявлення, після служби у церкві, в пам’ять про хрещення Ісуса Христа в Йордані, проводять велике освячення води на всіх річках, озерах, джерелах і колодязях. Для села Ліпляве це святкування вже давно стало традицією. Цього року освячення води відбулося в Приміщенні Свято-Миколаївської церкви. Отцем-настоятилем Олександром була проведена сслужба, після якої він окропив усіх присутніх святою водою та побажав здоров’я фізичного та духовного. На закінчення свята людей запросили до святкового частування.