Фото без опису16 березня у Ліплявській ОТГ спеціалісти Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Любов Полішкевич та Микола Гулько провели  навчальний семінар. На семінарі обговорили питання раціонального розподілу видатків соціально-культурної сфери громади, питання створення мобільного ЦНАПу на підставі договорів з іншими громадами, питання діяльності управлінь та відділів у зв'язку із збільшенням повноважень Ліплявської сільської ради; кадрові питання та ін. Спеціалісти Центру надали фахові консультації на основі практичного досвіду успішно працюючих громад.

Учасники семінару відзначили продуктивний характер розмови та висловили впевненість, що проведення таких занять сприятимуть підвищенню ефективності їхньої діяльності.