Фото без опису22.03.2018 депутати Ліплявської сільської ради оглянули частину приміщення Ліплявської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, в якому територільним центром соціального обслуговування Канівського району проводились ремонтні роботи з метою створення денного стаціонару для обслуговування людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Наразі, директор територільного центру соціального обслуговування Микола Дурицький повідомив, що ремонтні роботи завершилися. Для організації роботи закладу необхідно провести фінансування мінімальних потреб відділення у 2018 році в сумі 2 446 676 грн. На даний час таких коштів у Ліплявській сільській раді немає.

Сільський голова, Сергій Геращенко, виніс це питання на розгляд депутатів та організував дану поїзду, щоб депутати особисто оглянули приміщення та внесли свої пропозиції щодо його використання.

Депутати відзначили недоліки у ремонтних роботах та вказали на необхідність їх усунення.