Фото без опису31 березня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 95-ї річниці утворення Канівського району та гала-концерт переможців районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Канівщино».

Приємно відзначити, що перше місце в районному огляді-конкурсі «Таланти твої, Канівщино» зайняв Ліплявський сільський клуб. Келебердянський будинок культури отримав відзнаку за найкраще розкриття теми конкурсу «Коріння мого роду». Колектив "Берегиня" переміг у номінації "вокальний жанр". Ольга Хорошун отримала відзнаку за найкращі роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Голова Ліплявської об’єднаної територіальної громади, Сергій Геращенко, привітав присутніх на заході зі святом та зазначив, що Ліплявська громада не стоїть осторонь життя Канівського району. Побажав миру, міцного здоров’я, родинного затишку, стабільності та благополуччя. Відзначив культурні досягнення громади та вручив грошові нагороди вокальним ансамблям Ліплявського клубу «Кришталеві роси» та «Берегиня», Келебердянському будинку культури, місцевій майстрині Ользі Хорошун.

В гала-концерті взяли участь солісти та колективи Ліплявської ОТГ: солістка Келебердянського  будинку культури Анна Герман,  солістка Ліплявського клубу Вікторія Слюсар, вокальний ансамбль Ліплявського  клубу «Кришталеві роси» та ансамбль «Берегиня», вокальний ансамбль Келебердянського  будинку культури «Дивоцвіт» та дитячий хореографічний колектив Ліплявського клубу «Дніпряночка».