Легалізація трудових відносин

Дата: 11.04.2018 09:38

05 квiтня 2018 року в Лiплявськiй сiльськiй радi об'єднаної територiальної громади Черкаської областi вiдбулося засiдання комiciї по монiторингу дотримання суб'єктами господарювання вимог законодавства при сплатi податкiв та легалiзацiї трудових відносин з найманими працiвниками.

З метою забезпечення виконання дохiдної частини бюджету Лiплявської сільської ради на 2018 рік, здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства суб єктами господарювання при сплаті податків, що в свою чергу зумовить збільшення надходжень платежів до місцевого бюджету та забезпечення соціального захисту працівників підприємств установ та організацій усіх форм власності, фізичними особами підприємцями, що здійснюють діяпьність на адміністративній території Ліплявської об'єднаної територіальної громади була створена мобільна робоча група комісії з питань дотримання вимог законодавства по сплаті податків та легалізації трудових відносин з найманими працівниками на території Ліплявської ОТГ.