Фото без опису19 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради.

Члени виконкому розглянули питання «Про благоустрій населених пунктів Ліплявської сільської ради ОТГ та підтримання належного санітарного стану». За інформаціями Савченко Н.І. - члена виконкому, Захарченко Т.В.- в.о.старости с. Озерище, Нероди В.П.- директора  КП «Добробут» проведена значна робота щодо благоустрію с. Келеберда, с. Озерище, с. Ліпляве. Впорядковані вулиці, території закладів, організацій, сільських кладовищ. Відремонтована зупинка в с.Келеберда. Також були упорядковані території сільських рад, шкіл, ФАпу, будинків культури, місцевої церкви, а саме: підрізання дерев, побілка бордюр, дерев, пофарбований фасад адмінбудинку, проведено очищення від сміття водойми Циблі. До поминальних днів були упорядковані території сільських кладовищ: підрізання дерев, загрібання листя, вивіз сміття.

Голова громади Сергій Геращенко, зазначив, що велика робота по благоустрію сіл Ліплявської  ОТГ вже проведена, але місячник з благоустрою триває, дав ряд доручень. Члени виконкому прийняли рішення рекомендувати юридичним та фізичним особам-підприємцям, які мають будівлі, споруди торгівельного, виробничого призначення, виконати роботи по їх ремонту, фарбуванню, естетичному оформленню вивісок, вітрин тощо та привести в належний стан прилеглу територію на відстані десяти метрів по периметру будівлі або споруди. Провести прибирання біля пам’ятників загиблим воїнам та на братських могилах та ін.

На засіданні виконкому були розглянуті й інші важливі питання:

- Про перерозподіл асигнувань спеціального фонду сільського бюджету на 2018 рік.

- Про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

- Про  розгляд заяви щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

- Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги ліквідаторам ЧАЕС.