Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади у відділ організаційного забезпечення ради – Головний спеціаліст з питань програмного забезпечення та адміністрування сайту. Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, стаж роботи в сфері програмного забезпечення - не менше трьох років, володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4. Документи про освіту;

5. Копію документа, який посвідчує особу;

6.Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

7. Інформацію про подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».

8.Копію трудової книжки.

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Додаткова інформація з питань основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці за телефонами:

(04736) 93-2-24.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади розташований за адресою: 19020, Черкаська область, Канівський район, село Ліпляве, вул. Центральна, 2.