Фото без опису29 квітня команда футболістів Ліплявської ОТГ взяла участь у Кубку Канівського району з футболу, де зайняла 2 місце.

Кубок Канівського району з футболу проводився з нагоди Всеукраїнського дня футболу на стадіоні «Маракана»  с. Степанці, за спільної організаційної підтримки федерації футболу Канівського району та фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос».

У змаганнях взяли участь команди з сіл Ліпляве, Таганча, Степанці та збірна команда Канівської районної ДЮСШ «Колос».

За результатами змагань 1 місце та кубок виборола команда футболістів  с. Степанці, 2 місце у команди с. Ліпляве, третіми стали гравці команди с. Таганча.

Команди призерів нагороджені медалями та грамотами.

Слід зазначити, що футбольна команда с. Ліпляве вперше взяла участь в Кубку Канівського району з футболу.

Ліплявська  ОТГ висловлює подяку футбольній команді нашої громади в складі:   Герман М.С., Калініченко І.І., Мушка І.В., Макаренко Р.О., Свинар С.В., Місніков О.В., Протасенко О.С., Кисляк О.І., Степанець М.В., Наливайко В.П., Незамай О.В. за те, що вони гідно відстояли честь  громади.

За інформацією Федерації футболу Канівського району

та Канівського районного ФОК «Колос»