Шановні ветерани!  Жителі та гості Ліплявської громади!

Сімдесят три роки минуло від незабутнього травня 1945 року коли український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів людських життів захистив світ від нацистських окупантів, але й сьогодні подвиг захисників і визволителів залишається прикладом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

В цей день ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи нашу державу від нацистських окупантів.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.

Низько вклоняємося Вам, дорогі ветерани, захисники України, учасники антитерористичної операції, дякуємо за героїзм, патріотизм і мужність в боротьбі заради свободи нашої Батьківщини.

Здоров’я Вам, щастя і благополуччя, любові і шани, родинного тепла і довгих мирних років життя у квітучій Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою,

Голова Ліплявської громади  Сергій Геращенко