День вишиванки в Ліплявській ОТГ

Дата: 17.05.2018 22:28

17 травня працівники Ліплявської ОТГ долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки - свята, присвяченого українській культурі і традиціям.

Вперше ідею встановлення особливого дня, присвяченого вишиванці, в 2006 році запропонувала Леся Воронюк - студентка Чернівецького національного університету. Її ініціативу спочатку підтримали викладачі і студенти університету, які раз на рік приходили на пари у вишиванках. Потім ідею підхопили в інших регіонах України. Пізніше приєдналася до неї українська діаспора, а також всі ті, хто любить Україну.

Незважаючи на те, що це свято не має статусу державного і не є вихідним, сьогодні в Україні воно досить популярне. Головним його атрибутом є сама вишиванка. Достатньо просто одягти її, щоб відзначити цей день.