Фото без опису30 травня відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. Члени виконкому розглянули нагальні питання громади:

1.Про роботу сільських закладів  культури.

2.Про медичне обслуговування населення сіл Ліплявської ОТГ.

3. Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році.

4. Про затвердження Положення про громадську комісію у справах дітей при виконкомі Ліплявської сільської ради ОТГ.

5. Про затвердження Положення про опікунську раду та складу опікунської ради при виконкомі Ліплявської сільської ради ОТГ

6. Про затвердження проектної документації.

7.Про  розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

8.Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

9.Про присвоєння адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Кушнірчук Ніни Кузьмівни.

10.Про присвоєння адреси земельній ділянці для індивідуального садівництва гр. Незамай Надії Миколаївні.

11. Про зміну адреси житлового будинку гр. Онучко М.П.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.