Фото без описуСьогодні, 31 травня, у Ліплявському НВК  відлунав Останній дзвоник – довгоочікуваний і радісний для школярів, хвилюючий для одинадцятикласників, які назавжди попрощалися з безтурботними учнівськими роками, та їх батьків.

На свято були запрошені – голова Ліплявської об’єднаної територіальної громади Геращенко С.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації Бабенко А.М., директор фермерського господарства „Едельвейс” Слюсар І.М., директор   Дніпровської філії ЗАТ  НВФ  «Урожай»   Трохимець О.В.

Слова побажань лунали цього дня  від учителів, батьків, гостей, молодших шкільних друзів.

Юнаків і дівчат вітали з початком нового етапу життя, бажали впевнено і гідно йти лише вперед, сміливо підкорювати життєві вершини.

Голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко всім школярам побажав гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Дзвоник пролуна востаннє -

За хвилину мить прощання.

Дзвоник цей останній -

для випускників,