Фото без опису6 червня в приміщенні Ліплявського сільського клубу відбулась вистава Черкаського академічного театру ляльок «Колобок». На виставу прийшли групи дітей з дитячого садочка, пришкільних таборів Ліплявського НВК,  Келебердянського НВК та жителі села.

Перегляд вистави проходив з хорошими емоціями, веселим настроєм та щирим дитячим сміхом. Гучними оплесками діти подякували акторам.

Зазначимо, захід відбувся за підтримки ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ».

Створити для дітей свято, побачити в їх оченятах вогник добра – дорого коштує.

Ліплявська громада, адміністрація Ліплявського НВК та Келебердянського НВК, закладів культури висловлюють найтепліші слова подяки директору  ТОВ «НВФ «Урожай»  МХП Олександру Воскобойніку, директору  БФ «Урожай – громаді» Тетяні  Волочай за організацію лялькової вистави, всіляку підтримку культурної та освітньої галузей, сприяння дозвіллю дітей, значну увагу та турботу про підростаюче покоління.

Бажаємо керівництву та колективу ТОВ «НВФ «Урожай» здоров'я, цікавих задумів і їх благополучних втілень, яскравих, значних подій і подальшого процвітання підприємства.