Вітання з Днем Конституції України

Дата: 27.06.2018 14:22

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом — Днем Конституції України!

Ухвалення народом свого самого головного закону знаменує народження вільної держави. Так нехай ця дата в календарі не стане для нас порожнім звуком і кожен з нас гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, на яку ми заслуговуємо, і ті закони, які прийняли самі.

Непорушність закону і рівність всіх перед ним — головне для побудови країни, де кожен відчуватиме себе вільно і захищено.

Від щирого серця хочу побажати завжди пишатися своєю державою та пам’ятати про свої права, обов’язки, поважати та цінувати усі закони і вірно розуміти їх трактування. Нехай Конституція забезпечує нам, українцям, повноцінне життя і дає можливість самореалізації у цьому житті.

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові правової держави України.

З повагою

Голова Ліплявської ОТГ                                                      Сергій Геращенко