Фото без опису11 липня 2018 року в приміщенні Ліплявського сільського клубу відбулось засідання 13 позачергової сесії Ліплявської сільської ради ОТГ, яке провів сільський голова Сергій Геращенко.

На порядку денному засідання сесія стояло 7 питань.

1.Про внесення змін до рішення сесії сільської ради «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

2. Про затвердження переліку проектів із проектними заявками на проекти, які фінансуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

3. Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність.

4. Про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди та встановлення орендної плати.

5. Про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди та встановлення орендної плати.

6. Про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди та встановлення орендної плати.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

Всі питання, які виносились на розгляд сесії депутати підтримали одноголосно.