Фото без описуЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНО!!! Саме під таким гаслом вчора пройшло свято в с.Ліпляве.

На початку концертної програми з вітальним словом до присутніх звернувся голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко.  Вручив грамоти та цінні подарунки переможцям конкурсу на кращий патріотичний малюнок та переможцям змагань з пляжного волейболу.

Жителі та гості села з задоволенням спостерігали за виступами аматорських колективів Ліплявського СК. До уваги найменших мешканців села були представлені надувна гірка, батут та солодощі.

По завершенню свята всіх односельчан та гостей почастували смачною козацькою кашею.

Виносимо велику вдячність директору ПрАТ "Миронівська птахофабрика" Ользі Форостяній, директору  ТОВ «НВФ «Урожай»  МХП Олександру Воскобойніку, директору  БФ «Урожай – громаді» Тетяні  Волочай за сприяння в організації свята.