Ліплявська громада
Черкаська область, Канівський район

Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – внесення змін до генерального плану з коригуванням меж населеного пункту села Келеберда Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Відповідно до статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Ліплявська сільська рада об’єднаної територіальної громади Черкаської області повідомляє про початок розроблення містобудівної документації - внесення змін до генерального плану з коригуванням меж населеного пункту села Келеберда Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Підстава для розроблення: Рішення сесії Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області № 12-5/VII від 21 червня 2018 року «Про надання дозволу щодо внесення змін до генерального плану з коригуванням меж населеного пункту та плану зонування території села Келеберда Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області».

Замовник: Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Мета проекту: Оновлення існуючого генерального плану, для врахування змін, які відбулися в містобудівній ситуації населеного пункту, забезпечення ефективного використання земельних ресурсів на території населеного пункту та його просторового і економічного розвитку, визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб. Формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичного населеного пункту, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Порядок і строк внесення пропозицій: Кожен житель села Келеберда може подавати пропозиції (зауваження) щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб до виконавчого комітету Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Адреса виконавчого комітету Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області: 19020, Черкаська область, Канівський район, село Ліпляве, вул.Центральна, 2, відділ земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою. Контактний телефон: (04736) 93-2-24, e-mail: silradaliplava@gmail.com.

Пропозиції (зауваження) щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб приймаються в строки з 01.10.2018 року по 01.11.2018 року.

 

Сільський голова        

С.В.Геращенко

 « повернутися до списку новин