03 жовтня 2018 року на базі Ліплявського навчально – виховного комплексу відбувся семінар директорів навчальних закладів Канівського району, присвячений Дню працівника освіти. На святі були присутні – голова Ліплявської ОТГ Геращенко С.В., заступник голови Канівської райдержадміністрації Жівотова Т.П.,  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації П’ясецька Т.В та працівники  відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації, методисти КУКРР „Районний методичний центр”,  помічник - консультант народного депутата України Голуба В.В.- Радченко О.О., директор Канівського міськрайонного спортивно - технічного клубу Бузницький О.І., голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Попенко І.П. та директори  навчальних закладів Канівського району.

У першій частині семінару, яка проходила в Ліплявському сільському клубі, відбувся святковий концерт до Дня працівника освіти. До концертної програми були включені виступи хореографічного колективу „ Дніпряночка”, музичними дарунками були пісні  від лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Червона калина» вокального колективу «Берегиня», вокалістів – Ірини та Вікторії Слюсар, Володимира Арсеєнка.

Друга частина семінару була проведена в Ліплявському навчально – виховному комплексі. Директори навчальних закладів Канівського району мали можливість ознайомитися з початком введення в дію вимог Нової української школи. Гості  відвідали дошкільний навчальний заклад, початкові класи, методичний кабінет, навчальні кабінети, спортивну залу.