Фото без опису4 жовтня 2018 року в ході підготовки до штабного тренування з органами управління та силами цивільного захисту Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади  щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Канівської ГЕС з робочим візитом громаду відвідав завідувач сектором архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Скочко В.О.

Скочко В.О. надав методичну допомогу спеціалістам виконкому у плануванні заходів щодо можливої евакуації населення із зони катастрофічного затоплення, у розрахунку відповідних сил та засобів, зустрівся з цього питання з сільським головою Геращенком С.В.

В.Дудник, інспектор відділу кадрового та юридичного забезпечення Ліплявської сільської ради ОТГ