7 жовтня 2018 року в с. Білозір’я Черкаського району, пройшли ІІ спортивні замагання між об’єднаними територіальними громадами Черкащини на «Кубок депутата Верховної Ради України Рудика Сергія Ярославовича – 2018»

У змаганнях приймали участь 12 команд, серед яких і команда Ліплявська ОТГ на чолі з головою громади Сергієм Валентиновичем Геращенко.

У різних спортивних дисциплінах було задіяно більше 300 учасників, з них 25 учасників Ліплявської громади, які вибороли 4 призові місця, а саме:

Дартс - ІІІ місце – голова Ліплявської ОТГ Геращенко  Сергій Валентинович.

Гирьовий спорт, вагова категорія більше 90 кг – II місце - Степанець Віталій   Євгенович.

Шахи - ІІІ місце – Приходько Олена Миколаївна.

Перетягування канату - ІІІ місце –

-  Степанець Віталій Євгенович;

-   Вовк Анатолій Миколайович;

-   Вовкостріл В»ячеслав Петрович;

-   Нетека Олег Петрович;

-   Дородько Артем Сергійович;

-   Хамаза Владислав Миколайович.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади вітає наших переможців та учасників змагань, бажаємо  міцного здоров’я, сил, нових звершень та спортивних перемог.

Особлива подяка інструктору ФОК «Колос» Скопцю Андрію   Володимировичу за організацію учасників змагань.