Дорогі жителі громади! Шановні захисники України!

У величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці, в день створення Української Повстанської Армії та День Українського козацтва наша держава відзначає державне свято – День захисника України.

Поєднання цих святкувань - це  символічний зв'язок  поколінь  від славетної козацької доби до сучасності. Відтак ми вшановуємо всіх захисників України, які боролись і боряться  за право бути вільними  людьми та  господарями на  своїй землі: українських козаків, вояків УПА, учасників Другої Світової Війни, учасників АТО та усіх тих,  хто сьогодні працею, волонтерською роботою, професійною діяльністю забезпечує захист України.

Вічна слава військовослужбовцям, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини України, подвиг яких навічно залишиться у пам`яті нашого народу!

Бжаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу. Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою

Голова Ліплявської громади                                                      Сергій Геращенко