18 жовтня о 12 годині в приміщенні Ліплявської сільської ради відбудеться чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ліплявської сільської ради ОТГ. Всім членам робочої групи обов’язкова присутність.

Засідання буде проводити консультант зі стратегічного планування від Асоціації ОТГ за підтримки Програми «U-LEAD  з Эвропою” – Альона Доля.

Друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ліплявської сільської об’єднаної територіальної громади

18 жовтня 2018 р.,час: 12.00 – 16.00

Місце проведення: Черкаська область, село Ліпляве , вул. Центральна, 2,

приміщення сільської ради

Діяльність

Коментар

12:00 – 12:05

Привітання та вступні слова.

Геращенко Сергій Валентинович, голова Ліплявської сільської об’єднаної територіальної громади.

12:05 – 12:20

Про проведену роботу із стратегічного планування. Представлення Профілю громади.

Сіренко Світлана Володимирівна – керуючий справами ВК Ліплявської сільської рад.

Іванова Валентина Миколаївна- начальник відділу соціально-економічного розвитку Ліплявської сільської ради, депутат.

12:20 – 12:40

Погодження проекту Місії та Бачення розвитку Ліплявської громади.

Альона Доля, консультант зі стратегічного планування,

Члени Робочої групи.

12:40 – 13:00

Погодження структури проблем та стратегічних Напрямів розвитку Ліплявської громади.

13:00 – 14:15

SWOT – аналіз за стратегічними Напрямами розвитку Ліплявської громади.

14:15-14:30 Перерва

14:30 – 15:45

Визначення Стратегічних та Оперативних цілей за визначеними Напрямами розвитку.

Альона Доля, консультант зі стратегічного планування, Члени Робочої групи.

15:45 – 16:00

Про найближчі завдання та наступні етапи стратегічного планування. Завершення засідання.