Фото без опису31 жовтня 1938 року народився Рябенко Володимир Радіонович,  житель села Келеберда, який в цьому році відсвяткував свій 80 день народження. Володимир Радіонович має вищу освіту по спеціальності агроном. Все життя присвятив сільському господарству.  Працював  агрономом  у селах Ліпляве та Келеберда, головою колгоспу у селі Сушки. Має 3 дітей, онуків та правнуків. Володимир Радіонович активний читач сільської бібліотеки, відкритий, товариський. Залюбки ділиться досвідом у сфері агрономії з молодим поколінням громади. Від всієї громади, виконавчого комітету сільської ради привітали ювіляра з Днем народження голова Ліплявської ОТГ Сергій Валентинович Геращенко та член виконавчого комітету Надія Іванівна Савченко, побажали міцного здоров'я, довголіття, поваги від людей та любові від рідних.