Фото без опису17 листопада 2018 року у Ліплявській ОТГ відбулося урочисте свято з нагоди Дня працівників сільського господарства. Теплом і затишком зустрів усіх глядачів Келебердянський сільський будинок культури.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Ліплявської ОТГ Сергій Валентинович Геращенко: «Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров'я, добробут та достаток людей. В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з землею по праву називають годувальниками. Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою  її  процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, Ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій. Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі! Прийміть цей коровай від усіх хліборобів нашої громади, в ньому є часточка праці всіх, хто оре землю, садить, сіє, займається тваринництвом у себе вдома і на підприємстві».

Вручив подяки сільгоспвиробникам, які вносять свій вклад в соціальний розвиток громади. А саме: директору ТОВ «НВФ «Урожай» Олександру Анатолійовичу Воскобойніку, директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ользі Миколаївні Форостяній, директору БФ «Урожай-громаді» Тетяні Валентинівні Волочай, директору Дніпровської філії ТОВ "НВФ "Урожай» Олександру Васильовичу Трохимцю, голові ФГ «Едельвейс» Івану Миколайовичу Слюсару, директору ТОВ «Канівське лівобережне мисливське господарство» Івану Івановичу Хорошуну, директору ФГ «Блуберрі Фарм Канів» Наталії Вікторівні Пукшин та директору ТзОВ «Дніпро-Газон» Олександру Юрійовичу Вінокуру.

Концертну програму свята проводили почесні гості: Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких конкурсів Народний ансамбль танцю  «Канівчанка» Канівського коледжу культури і мистецтв, зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок» Канівського РБК (художній керівник Олександра Горідько), а також талановита співачка нашого краю,  Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських пісенних конкурсів Альона Смілянська. Режисер програми заслужений працівник культури України Олександра Прошак.

Святкова атмосфера, різнобарв’я костюмів, щирі дитячі усмішки допомогли глядачам забути про холодну примхливу осінь. Любов до української культури, яку випромінювали  артисти, знайшла відгук у кожному серці і стала відчутною в кожному аплодисменті.  Концерт ще надовго залишиться у пам’яті глядачів, а почесним артистам хочеться побажати натхнення і творчих успіхів.