Фото без опису21 листопада о 12 годині в приміщенні Ліплявської сільської ради відбудеться чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ліплявської сільської ради ОТГ.  Всім членам робочої групи обов’язкова присутність.

Засідання буде проводити консультант зі стратегічного планування від Асоціації ОТГ за підтримки Програми «U-LEAD  з Эвропою” – Альона Доля.

Третє засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ліплявської сільської об’єднаної територіальної громади

21 листопада 2018 р.,час: 12.00 – 15.15

Місце проведення: Черкаська область, село Ліпляве, вул. Центральна, 2,

приміщення сільської ради

Діяльність

Коментар

12:00 – 12:10

Привітання та вступні слова.

Геращенко Сергій Валентинович, голова Ліплявської сільської об’єднаної територіальної громади.

12:10 – 12:20

Про проведену роботу із стратегічного планування.

Іванова Валентина Миколаївна- начальник відділу соціально-економічного розвитку Ліплявської сільської ради, депутат.

12:20– 12:30

Презентація цільового блоку Стратегії.

Альона Доля, консультант зі стратегічного планування,

Члени Робочої групи.

12:30 – 14:00

Доопрацювання Оперативних цілей Стратегії.

14:00-14:15 Перерва

14:15 – 15:00

Підготовка плану дій по проектам Стратегії.

Детальний розгляд картки проекту (технічного завдання на розробку проекту).

Альона Доля, консультант зі стратегічного планування, Члени Робочої групи.

15:00 – 15:15

Про найближчі завдання та наступні етапи стратегічного планування. Завершення засідання.

Альона Доля, консультант зі стратегічного планування, Члени Робочої групи.