Фото без опису21 листопада, у День Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

     Цими днями уся країна згадує про ті натхненні і трагічні дні, Небесну Сотню, волонтерів, «легітимну» владу і, звісно, про справжніх живих героїв, що, долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

    З нагоди  відзначення п’ятої річниці Дня Гідності і Свободи у Ліплявському навчально-виховному комплексі  проведено ряд виховних заходів. Розпочався День Гідності з  інформаційної радіо хвилини та хвилини мовчання . Вчителями – предметниками проведено п’ятихвилинки «Україна гідна свободи», «Наш символ гідності та свободи»,  на яких вчителі розповіли про утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, донесли об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддали належну шану патріотизму й мужності громадян. Учні 11 та 10 класів отримали грунтовну інформацію про перебіг революції, її причини та наслідки завдяки уроку-реквієму «Вшануймо честь і подвиг Героїв». Для учнів 5-6 класів проведено майстер-клас  по виготовленню ангелочків.

     Для учнів 1- 4 класів проведено  тематичні заняття патріотичного спрямування «Ми – маленькі патріоти», «Україна – моя єдина», «Мій рідний край, що зветься Україно!» та конкурс малюнків  «Пишаюся тобою, Україно!»

         Кожен з нас усвідомлює, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.


                                                                                            Слава Україні!
                                                                                            Героям слава!