Фото без опису

В зв’язку із змінами до Постанови КМУ  від 7.02.2018 № 106 постановою КМУ від 24.10.2018 № 911 « Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»

Інформуємо фермерські господарства стосовно отримання державної субсидії.

 

По першій програмі – для новостворених фермерських господарств (створені не раніше 1.01.2016 року) на 1 га угідь в розмірі 3 000 грн, але не більше 60,0 тис. грн. на 1 фермерське господарство. ДАНА ПРОГРАМА ДІЄ ТА БУДЕ ДІЯТИ В НАСТУПНОМУ РОЦІ.

 

По другій програмі – для фермерських господарствах (крім новостворених) на одиницю оброблюваних угідь (1 га) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, в розрахунку на 1 члена фермерського господарства (який станом на 1.01.2018 був та на період отримання бюджетної субсидії є членом фермерського господарства. Максимальний розмір 30,0 тис. грн. на одне фермерське господарство. ДАНА ПРОГРАМА ДІЄ ДО КІНЦЯ РОКУ.

 

До Черкаського відділення Укрдержфонду підтримки фермерів необхідно надати:

  1. Фінансовий звіт баланс за попередній рік ( для новостворених за останній квартал);
  2. Копія статуту із зазначеними членами фермерського господарства на 1.01.2018 року та на період отримання;
  3. Витяг з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб (із зазначенням відсутності справ про банкрутство);
  4. Витяг із реєстру майнових прав (із зазначенням відомості про право власності чи користування земельними ділянками);
  5. Довідка ДФС про відсутність заборгованості із зборів та податків (* ДОВІДКА ПОВИННА ДАТУВАТИСЯ 1 ГРУДНЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ В ЦЬОМУ РОЦІ);
  6. Довідка з банківськими реквізитами;
  7. Заява на отримання допомоги заповнюється в Черкаському відділенні Укрдержфонду підтримки фермерів при подачі документів. ФОРМИ ЗАЯВОК ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ЗАТВЕРДЖЕННІ В МІНЮСТІ.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ   9 ГРУДНЯ 2018 РОКУ.