З 05.11.2018 по 30.11.2018 року в Келебердянському навчально-виховному комплексі проходив Місячник пожежної безпеки, відповідно до якого був складений план заходів.  

В рамках Місячника були поновлені куточки пожежної безпеки, проведені бесіди та виховні години «Скажем дружно всі, ми пожежам «Ні!», «Будь уважним з вогнем», «Безпека життя-запорука здоров’я», практичні заняття «Допоможи другу!» (перша допомога при опіках), виставка малюнків «Будь уважним з вогнем!». Також був проведений Єдиний урок правил пожежної безпеки, планове відпрацювання евакуації учасників навчально-виховного процесу «Увага всім!», був написаний диктант «Вогонь-і друг, і ворог!» Крім того, відбулася зустріч із працівниками Канівського РВ Управління ДСНС Гапоненко Юлією Валеріївною, Возним Володимиром Олександровичем та Гейзою Анастасією Василівною. Зокрема, Юлія Валеріївна провела цікаву змістовну лекцію-бесіду на протипожежну тематику та показала відеоролик про небезпеку піротехнічних засобів. Також під час планового відпрацювання евакуації учасників навчально-виховного процесу учні мали змогу візуально спостерігати за гасінням імітованої пожежі (розпалені вогнища) пожежним рукавом та порошкоподібним вогнегасником.

В результаті проведених заходів учні повторили та засвоїли правила пожежної безпеки, а також навчилися правильно поводитися під час пожежі.

Щира подяка Канівському РВ Управління ДСНС за співпрацю.