МИ – ВОЛОНТЕРИ

Дата: 06.12.2018 22:02

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи, адже направленої  допомоги потребують солдати нашої армії, окремі підрозділи, переселенці, поранені в АТО  та їхні родини.

Ніколи не залишались осторонь  учні, батьки та вчителі Ліплявського навчально-виховного комплексу, які долучалися  до  благодійних акцій, збирали продукти, речі.

Цього року  в День волонтера учні виготовили своїми руками «Рушник побажань», на якому кожен мав змогу написати теплі слова підтримки нашим воїнам.  Крім того, учні 9-11 класів мали змогу відвідати інтелектуальну  кав'ярню, де в дружній атмосфері обговорювали різні життєві ситуації, аналізували їх і знаходили шляхи виходу. Діти в котрий раз усвідомили значимість слова волонтер, милосердя.

По закінченню кожен   поділився пропозиціями й запропонував волонтерські заходи на майбутнє.