Фото без описуШановні працівники органів місцевого самоврядування,
шановні депутати!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій,  благополуччя та добробут їх жителів, за створення належних умов проживання їх мешканців.

З нагоди свята висловлюю вдячність депутатам сільської ради, працівникам виконавчого комітету сільської ради, ветеранам органів місцевого самоврядування за високу активність у вирішенні питань територіальної громади, самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність.

Бажаю нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!

Голова Ліплявської ОТГ  Сергій Геращенко