Фото без опису20 грудня відбулась 20 чергова сесія Ліплявської сільської ради VII скликання, яку провів сільський голова Сергій Геращенко.

До порядку денного засідання було включено 23 питання. Зокрема депутати заслухали та затвердили звіт сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Ліплявської сільської ради ОТГ в 2018 році та звіт  про виконання  бюджету Ліплявської ОТГ за 9 місяців 2018 року.

Депутати затвердили 10 сільських програм: програму соціально-економічного та культурного розвитку Ліплявської сільської ради ОТГ на 2019 рік; програму «Підтримка народжуваності» на 2019 рік; програму розвитку стаціонарної допомоги Канівській центральній районній лікарні на 2019 рік; програму «Питна вода» Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2021роки; комплексну програму охорони навколишнього природного середовища на 2019-2021 роки; програму інформаційно-аналітичного та ресурсного забезпечення діяльності сільської ради на 2019-2021 роки; програму "Інноваційна школа" на період  до 2021 року; комплексну програму розвитку освітньої галузі Ліплявської ОТГ на 2019-2021 роки; програму зі стоматологічного обслуговування населення Ліплявської сільської ради ОТГ на 2019 рік; програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради на 2019 рік.

Найважливішим питанням сесії було прийняття бюджету Ліплявської ОТГ на 2019 рік. На депутатських слуханнях з питань формування бюджету, які проходили 17 грудня депутати, керівники структурних підрозділів сільської ради, райдержадміністрації, комунальних підприємств взяли активну участь в обговоренні бюджету, надали потреби та розрахунки, внесли свої пропозиції та зауваження, які були враховані при формуванні бюджету. Завдяки злагодженій роботі, бюджет на 2019 рік затвердили.

В  ході засідання голови постійних комісій сільської ради прозвітували про діяльність комісій у 2018 році.

В кінці роботи сесії депутати затвердили план роботи Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Всі питання, які виносились на розгляд сесії депутати підтримали одноголосно.

Фото без описуФото без описуФото без опису