Шановні жителі Ліплявської громади!

Щиро вітаю вас з прийдешніми святами –

Новим роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів.

Новорічно-різдвяні свята – особливі для кожного з нас. Адже, проводжаючи рік старий, ми підбиваємо його підсумки, аналізуємо досягнення та недоліки, плануємо роботу на майбутній рік.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток.

Нехай 2019 рік  стане для вас роком добрих перетворень і звершень, щедрим на нові  успіхи і позитивні результати, а для України – незалежним, мирним, роком  духовного оновлення і процвітання!

Бажаю, щоб свято Різдва Христового завітало до вас з колядками, щедрівками, освітило вашу оселю радістю, зігріло душевним теплом, добротою і любов’ю вашої родини.

Голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко