Шановні жителі Ліплявської громади!

19 січня відзначається одна з найвеличніших релігійних дат - Хрещення Господнє, яка завершує цикл новорічно – різдвяних свят! Тисячі років тому Ісус зробив в цей день обряд хрещення в святих водах річки Йордан. Відтоді Водохреща є символом очищення, чистоти та святості.

Освячена хрестом і молитвою вода в цей день наповнюється цілющою та життєдайною силою для нашого здоров’я та стає джерелом очищення душі.

Тож нехай у цей день Господь Бог обдаровує кожну родину міцним здоров’ям, достатком, гараздами, наш український народ спокоєм і миром, а священна Йорданська вода додає сил і натхнення для добрих справ і нових звершень на благо нашої  громади та України!

Голова Ліплявської ОТГ                                                                              С.В.Геращенко