Фото без опису13 лютого 2019 року  на базі  Ліплявського  навчально-виховного  комплексу під керівництвом головного спеціаліста  відділу освіти, молоді, спорту та культури Т.В. П'ясецької відбулося засідання директорів закладів освіти та культури Ліплявської об’єднаної  територіальної громади. У роботі наради взяли участь інспектор відділу освіти, молоді, спорту та культури Слободяник І.Л.,  директори  навчальних закладів   Кубар Г.М., Мірошник В.М.,  заступники директорів з навчально-виховної роботи  Кремер В.М.,  Прошак Н.Є. та директори закладів культури Слюсар І.М. та Гречухіна О.Л.

У ході засідання були розглянуті актуальні питання організаційної, науково-методичної та інформаційно-консультативної роботи, а саме:

1. Про участь учнів закладів освіти у пробному тестуванні та основній  сесії ЗНО у 2019 році.
  2. Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
  3. Про організацію та проведення  заходів у закладах  освіти та культури.
  4. Про подачу статистичної звітності 85-К закладами  дошкільної освіти у 2019 році.
  5. Про організацію харчування у закладах освіти  Ліплявської об’єднаної територіальної громади у 2019 році.

6. Про участь педагогічних працівників у  конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів  (у рамках обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2019»).

Нарада пройшла на високому методичному рівні, всі учасники наради висловлювали своє бачення вирішень вищеназваних питань та колегіально були прийняті рішення. Обговорення закінчилось позитивними емоціями та цікавими ідеями, які учасники наради будуть втілювати в своїх закладах.