27 лютого  о 12 годині в приміщенні Ліплявської сільської ради відбудеться чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ліплявської сільської ради ОТГ.  Всім членам робочої групи обов’язкова присутність.

Засідання буде проводити консультант зі стратегічного планування від Асоціації ОТГ за підтримки Програми «U-LEAD  з Эвропою” – Альона Доля.

П’яте засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ліплявської сільської об’єднаної територіальної громади

27 лютого 2019 р., час: 12.00 – 14.45

Місце проведення: Черкаська область, село Ліпляве, вул. Центральна, 2,

приміщення сільської ради

Діяльність

Коментар

12:00 – 12:10

Привітання та вступні слова.

Сіренко Світлана Володимирівна – керуючий справами ВК Ліплявської сільської ради

12:10 – 12:20

Про проведену роботу із стратегічного планування.

Сіренко Світлана Володимирівна – керуюча справами виконавчого комітету Ліплявської сільської ради, Іванова Валентина Миколаївна- начальник відділу соціально-економічного розвитку Ліплявської сільської ради, депутат.

12:20– 13:10

Перегляд та затвердження плану дій по проектам Стратегії з урахуванням гендерного аспекту.

Альона Доля, консультант зі стратегічного планування,

Члени Робочої групи.

Перерва

Розробка системи моніторингу.

Альона Доля, консультант зі стратегічного планування,

Члени Робочої групи.

14:30 – 14:45

Розподіл обов’язків для завершення фінального документу Стратегії. Завершення засідання.

Альона Доля, консультант зі стратегічного планування, Члени Робочої групи.