Завжди й усюди — безпеці бути!!!

Саме під таким гаслом проходив І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних у Ліплявому.

Метою проведення цього заходу було засвоєння дітьми правил безпеки життєдіяльності, вивчення традиції та історії служб пожежної охорони та цивільного захисту України, виховання в учнівської молоді почуття відповідальності за збереження життя та здоров’я людей, матеріальних цінностей в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час своїх творчих виступів кожна дружина юних пожежних намагалася якнайширше розкрити тему, діти в літературно-художній та музикально-танцювальній формі розповідали глядачам, як діяти під час виникнення різних надзвичайних ситуацій, складали пам'ятки безпеки, пропагували здоровий спосіб життя.

У змаганнях юні пожежники продемонстрували не тільки свою творчу майстерність, а й практичні навички - випробували свої сили в різноманітних конкурсах, які відносяться безпосередньо до професії рятувальник. 
Переможцем зонального етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних стала команда Степанецького ліцею «Рятівник», друге місце посіла команда з с. Мартинівки «Пульс життя», а третє - команда Келебердянського НВК «За і проти».