Фото без описуЗ метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 20.03.2019  було проведено засідання громадської комісії у справах дітей при виконавчому комітеті Ліплявської сільської ради. В засіданні комісії взяли участь інспектор з ювінальної провенції Друзь Ю.В. та начальник служби у справах дітей РДА Соболь М.І..

На комісії розглядались питання  супруводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  багатодітних сімей та шкільного булінгу. Підводились підсумки роботи робочої групи виконавчого комітету сільської ради, яка відвідувала категорійні сім’ї з метою попередження негативних явищ.

Голова Громади Сергій Геращенко наголосив, що кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, має право на гідні умови проживання та навчання. Тільки у співпраці  органів виконавчої влади, освіти, соціального захисту, служб у справах дітей, правоохоронних органів, всіх не байдужих громадян ми можемо цього досягти.