Фото без описуВода є найпростішою і звичною речовиною на планеті. В даний час 70% території нашої планети покриті водою. При цьому пити можна тільки 1% цієї води.

Ідея проведення Всесвітнього дня водних ресурсів вперше прозвучала на конференції ООН з охорони оточуючого середовища і розвитку (ЮНСЕД), яка відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро.

Генеральна Асамблей Організації Об’єднаних Націй, прийнявши резолюцію 47/193 від 22 лютого 1993 року, проголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів.

22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важність водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.

У зв’язку з цим учні 7 класу Келебердянського НВК разом з учителем географії провели урок екології у вигляді круглого столу на тему «Ми пізнаємо цінність води, лише коли криниця пересихає». Учні підготували цікаві реферати на різноманітну тематику. Кожен з них виступив зі своєю доповіддю, а потім всі обговорили і зробили висновок, що вода – це дорогоцінний скарб, який ми маємо берегти, бо як говориться у приказці «..без води і не туди, і не сюди».

Такі уроки дуже цінні, бо ми маємо усвідомити, що водні ресурси не безмежні і ми повинні турбуватися про це і пам’ятати, що дуже великий відсоток людей у світі не має можливості досхочу напитися.

Фото без опису