До Всесвітнього дня Землі

Дата: 25.03.2019 11:42

Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас вдосталь можливостей й достатній простір для їх реалізації. Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя і її форм в такому, здавалося б обмеженому просторі. Адже вона така одна у всьому Всесвіті. І наше завдання любити, примножувати її багатства, тримати у чистоті.

В Келебердянському НВК проведено акцію "Чистота починається із шкільного подвір'я!" і приурочили її до Всесвітнього дня Землі. І це лише початок. Хочемо, щоб наша школа сіяла чистотою і ми все будемо робити для цього.