Фото без описуМистецькі заходи - це невичерпне джерело для реалізації дитини. Саме такі заходи утверджують і возвеличують духовність окремої людини і народу  в цілому.

Фестиваль дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» вже довгий час є щороку чи не найбільш яскравою подією на мистецькому небосхилі освіти Канівщини: він запалює нові зірки, дарує неповторні враження, збирає навколо себе друзів.

Метою фестивалю є патріотичне виховання національної свідомості підростаючого покоління засобами мистецтва та розвиток і виявлення творчого потенціалу обдарованої молоді  в умовах відродження національної культури та народних традицій.

27 березня 2019 року талановиті діти Ліплявської та Степанецької громад продемонстрували свої таланти в сільському будинку культури села Беркозівки.

Атмосфера фестивалю була заповнена прекрасним настроєм та, звичайно ж, сподіваннями на перемогу.

За підсумками журі, учні навчальних закладів Ліплявської громади здобули перемогу у 4 номінаціях з 6:

ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ ВИКОНАННЯ- І місце, СМИКАЛОВА НАДІЯ    (КЗ «Келебердянський НВК І-ІІІ ступенів).

ХОРЕОГРАФІЯ- І місце, ІІ місце, ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ «ДНІПРЯНОЧКА» (КЗ «Ліплявський  НВК І-ІІІ ступенів).

ВОКАЛ (15-17 років)- І місце, ГЕРМАН АННА (КЗ «Келебердянський НВК І-ІІІ ступенів).

ВОКАЛ (8-12 років)- І місце, СІМЕЙНИЙ ДУЕТ СЛЮСАР ІРИНИ ТА ВІКТОРІЇ (КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів); ІІ місце, СМИКАЛОВА НАДІЯ (КЗ «Келебердянський НВК І-ІІІ ступенів); ІІІ місце, СЛЮСАР ВІКТОРІЯ (КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів).

ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО- ІІ місце КРИВОШИЯ СВІТЛАНА та ДОЦЕНКО ЄЛИЗАВЕТА (КЗ «Келебердянський НВК І-ІІІ ступенів).

Вітаємо наших переможців та бажаємо завжди бути першими на мистецькому олімпі!

Висловлюємо слова щирої подяки організаторам чудового дійства за теплий прийом та гостинність.