Традиційно, навесні кожного року в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» в Ліплявській громаді проводять комплекс заходів з забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах громади, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків,  вулиць, доріг, кладовищ, братських могил, очищення від сміття берегів водойм, зон відпочинку.

Заходи з прибирання та благоустрою у Ліплявській громаді стали традиційними, адже вони є основним чинником у покращенні стану навколишнього природного середовища. Ось і сьогодні працівники Ліплявської сільської ради долучилися до Всеукраїнської акції та вийшли на прибирання узбіччя дороги, яка веде до села Ліпляве, збирали сміття, обрізали дерева, гілля на місці спецтехнікою перебивали на щепу. Загалом проведена велика робота, проте, роботи в рамках акції «За чисте довкілля» тривають, впродовж дії акції на території громади активізовано роботу з благоустрою населених пунктів та проводяться всі необхідні роботи  з впорядкування територій, а також працівниками установ та організацій, навчальними закладами  вже проводиться прибирання закріплених територій.

Отже, спільними зусиллями зробимо територію нашої громади чистою і комфортною, адже спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.