День іграшок

Дата: 09.04.2019 15:40

Метою проведення Дня іграшки в 2 класі Ліплявського навчально-виховного комплексу було ознайомлення дітей з історією виникнення іграшки.  Захід  розвивав зв'язне мовлення учнів, уміння висловлювати свою думку, пам'ять, комунікативні здібності, виховувалось бережне ставлення до іграшок. Цей день приніс хвилинки дитинства. Адже іграшка – це найулюбленіший предмет дитини. Коли доросла людина отримує в подарунок іграшку, на неї напливають найкращі спогади свого дитинства. Кожна дитина з поважним виглядом принесла іграшку, підготувала розповідь про те, чому саме ця іграшка її улюблена. Навіть були складені  казочки про свою іграшку. Сьогоднішній день для другокласників був сповнений хорошими враженнями.